La bellezza naturale

Antico Borgo Montacuto

Jak dojechać

Montacuto znajduje się 30 na południe od Sieny i 40 km na północ od Grosseto , na SS223 drogowego .

Współrzędne GPS

Lat 43.05660031445995

Long 11.31591796875


Z PÓŁNOCY:A1 wyjazd Firenze Impruneta, skręcić w prawo w/g oznaczenia Superstrada kierunek Siena(62km)

OD SIENY: Od Sieny: wjechać na drogę SS 223 w kierunku Grosseto i podążać nią około 30 km. Zjechać z drogi za drogowskazem PARI, który znajduje się za dużym wiaduktem, tuż przed tunelem. Jechać po krętej drodze aż do skrzyżowania kształtu litery T. Tu skręcić w lewo. Jechać przez około 50 metrów i skręcić w prawo w kierunku Pari. Jechać dalej przez około 1,5 km aż do znalezienia się frontem przed miasteczkiem Pari. Tutaj na skrzyżowaniu w kształcie litery X ( znajduje się tam też przystanek autobusy ) proszę nie jechać prosto ( do góry ) do miasteczka ale skręcić w prawo i jechać przez około 400 m, aż do pojawienia się do grupki domków o nazwie Ferraiola, gdzie znajduje się droga po lewej stronie. Wjechać w tę drogę i kiedy pojawi się naprzeciwko biała brama skręcić w lewo na drogę szutrową. Po około 1 km dojedziecie Państwo do Montacuto.


Z POŁUDNIA : Aurelia aż do Grosseto

Z GROSSETO: dojeżdżając do Grosseto, trzymać się drogi SS223 w kierunek Siena. Po przejechaniu ok.30km skręcić w prawo w kierunku Pari. Jechać po krętej drodze aż do skrzyżowania kształtu litery T. Tu skręcić w lewo. Jechać przez około 50 metrów i skręcić w prawo w kierunku Pari. Jechać dalej przez około 1,5 km aż do znalezienia się frontem przed miasteczkiem Pari. Tutaj na skrzyżowaniu w kształcie litery X ( znajduje się tam też przystanek autobusy ) proszę nie jechać prosto ( do góry ) do miasteczka ale skręcić w prawo i jechać przez około 400 m, aż do pojawienia się do grupki domków o nazwie Ferraiola, gdzie znajduje się droga po lewej stronie. Wjechać w tę drogę i kiedy pojawi się naprzeciwko biała brama skręcić w lewo na drogę szutrową. Po około 1 km dojedziecie Państwo do Montacuto.

Prosimy o przestrzeganie godzin przyjazdu, w przypadku jakichkolwiek problemów z dotarciem na miejsce prosimy o kontakt.

Tags: come raggiungerci, come raggiungere agriturismo, come raggiungere agriturismo toscana, come raggiungere agriturismo maremma, come raggiungere agriturismo montacuto, come raggiungere agriturismo antico borgo

Okolice

W połowie drogi między Sieną a Grosseto , w otoczeniu niewiarygodnej przyrody , starożytnych term Petriolo i rezerwatów przyrody.

Galeria Zdjęć

Obejrzyj zdjęcia z naszej farmy i okolic : wspaniałe miejsca do spędzenia niezapomnianych wakacji w prawdziwej Toskanii !

Przyjdź cieszyć się pięknem Toskanii !