La bellezza naturale

Antico Borgo Montacuto

DEGUSTACJE PRODUKTÓW REGIONALNYCH

W naszej agroturystyce serwujemy naszym gościom wspaniałe, świeże i lokalne potrawy.:

ŚNIADANIE: śniadanie jest wliczone w cenę tygodniowego pobytu. Jeśli pobyt jest dłuższy, ale nie jest kolejnym tygodniowym pobytem cena śniadania wynosi 7€ za osobę na dzień.

OBIAD: Obiad zawiera: domową przystawkę, 2 pierwsze dania,1 drugie danie z dodatkami, ciasto domowe, kawę i napoje.

KOLACJA:  Kolacja zawiera:2 domowe przystawki, 2 pierwsze dania,1 drugie danie z dodatkami, ciasto domowe, kawę i napoje.

Istnieje możliwość przygotowania innego menu np. dań wegetariańskich lub vegańskich, jeżeli będziemy o tym wcześniej uprzedzeni.

Menu świąteczne tj. okres Wielkanocy, 15 sierpnia, Bożego Narodzenia i Nowego Roku składa się z innych dań i ma inne ceny. Szczegóły okresowo na stronie lub do wcześniejszego uzgodnienia.

Tags: degustazione prodotti tipici, degustazione olio, degustazione vino, degustazione prodotti tipici montacuto, antico borgo montacuto degustazione, degustazione prodotti tipici maremma, degustazione prodotti tipici toscana

Okolice

W połowie drogi między Sieną a Grosseto , w otoczeniu niewiarygodnej przyrody , starożytnych term Petriolo i rezerwatów przyrody.

Galeria Zdjęć

Obejrzyj zdjęcia z naszej farmy i okolic : wspaniałe miejsca do spędzenia niezapomnianych wakacji w prawdziwej Toskanii !

Przyjdź cieszyć się pięknem Toskanii !