La bellezza naturale

Antico Borgo Montacuto

Apartamenty

Nasza Borgo obejmuje 5 apartamentów, wszystkie odnowione i gustownie urządzone w typowo toskańskim stylu : są przestronne, jasne i przytulne, a każdy wyposażony jest w wejścia Niepodległych.


DOM FABIO - Agriturismo Montacuto

DOM FABIO

2+2 – Może gościć do 4 osób.

Wygodny apartament 40m² , który może gościć do 4 osób.

Składa się z : pokoju z łożem małżeńskim, dużego salonu z kominkiem i podwójną rozkładaną kanapą, w pełni wyposażonej kuchni, łazienki z prysznicem, TV satelitarnej, tarasu, możliwe dostawienie łóżeczka dla dziecka.

Książka domu Fabio !


Cottage Cecchi - Agriturismo Montacuto

DOMEK CECCHI

4- Może gościć do 4 osób.

Wygodny dwupoziomowy apartament 60m² , który może gościć do 4 osób.

Składa się z: pokoju z łożem małżeńskim, małego pokoju z piętrowym łóżkiem, dużego salonu z kominkiem, dużej w pełni wyposażonej kuchni, łazienki z prysznicem, TV satelitarnej, możliwe dostawienie łóżeczka dziecięcego.

Zarezerwuj domek Cecchi !


Cottage Carla - Agriturismo Montacuto

DOMEK CARLA

4+2 – Może gościć do 6 osób.

Wygodny apartament 70m² , który może gościć do 6 osób.

Składa się z : dwóch pokoi z łożami małżeńskimi ( w jednym można rozdzielić łóżka ), salonu z rozkładaną podwójną sofą, w pełni wyposażonej kuchni, łazienki z prysznicem, TV satelitarnej, dużego, zacienionego tarasu, prywatnego parkingu, możliwe dostawienie łóżeczka dziecięcego.

Zarezerwuj domek Carla !


Cottage Nino - Agriturismo Montacuto

DOMEK NINO

2 – Może gościć do 2 osób.

Wygodny apartament 30m² , który może gościć do 2 osób.

Składa się z : pokoju z łożem małżeńskim, salonu z kominkiem, w pełni wyposażonej kuchni, łazienki z prysznicem, TV satelitarnej, możliwe dostawienie łóżeczka dziecięcego.

Zarezerwuj domek Nino !


 DOM MARCO

4 – Może gościć do 4 osób.

Wygodny apartament 80m² , który może gościć do 4 osób.

Składa się z : dwóch pokoi z łożami małżeńskimi, dużego salonu z kominkiem, w pełni wyposażonej kuchni, łazienki z prysznicem, TV satelitarnej, możliwe dostawienie łóżeczka dziecięcego

Książka Marco domu!


Tags: appartamenti agriturismo, cottage agriturismo, appartamenti antico borgo, appartamenti agriturismo toscana, appartamenti agriturismo maremma, appartamenti agriturismo montacuto, cottage montacuto

Okolice

W połowie drogi między Sieną a Grosseto , w otoczeniu niewiarygodnej przyrody , starożytnych term Petriolo i rezerwatów przyrody.

Galeria Zdjęć

Obejrzyj zdjęcia z naszej farmy i okolic : wspaniałe miejsca do spędzenia niezapomnianych wakacji w prawdziwej Toskanii !

Przyjdź cieszyć się pięknem Toskanii !